Davetiyego

Android için Kişiselleştirilmiş Mobil Davetiye Servisi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.2 MB
  • Version 0.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Davetiyego
Davetiyego; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, Türiye'nin ilk kişiselleştirilmiş mobil davetiye servisidir.

Davetiyego; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, Türiye'nin ilk kişiselleştirilmiş mobil davetiye servisidir.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Davetiyego ile Düğün, Nikah, Kına Gecesi, Nişan, Doğum Günü, Baby Shower ve Şirket Etkinlikleri gibi etkinlikleriniz için kişiye özel davetiyelerinizi oluşturabilirsiniz.

Çoğu zaman uzaktaki tanıdıklarımıza davetiyelerimizi gönderemiyoruz ya da göndermek için zaman, para, emek ve ulaşım gibi bir çok maliyete katlanmak zorunda kalıyoruz. Teknolojinin ve mobil telefonların hayatımıza yerleştiği günümüzde klasik yöntemlerle davetiye göndermenin önündeki engelleri ve zorlukları Davetiyego ile aşıyoruz. Davetiyelerinizi kişiselleştirerek, davetlilerin isimlerini davetiyelerin üzerine yazabilir ve davetlilerinizin kendilerini önemli hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Davetiyego mobil uygulaması ile etkinliğinize uygun davetiyeyi seçip bilgilerinizi girdikten sonra, davet etmek istediğiniz kişileri telefon rehberinizden seçerek veya manuel olarak girerek, onların ismine özel olarak hazırlanmış özel tasarım davetiyelerinizi dijital bir görsel olarak sms içerisinde link ile gönderebilirsiniz. Davetliler gelen sms'in içerisindeki linke tıklayarak kendileri için özel hazırlanmış davetiyelerini görebilirler.

Davetiyego ile zahmetsizce, çok kısa sürede ve en uygun fiyatlarla etkinliklerinize misafirlerinizi davet edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Davetiyego indir